Події b93642be86ac9a236dc4e1447d3291b61466541118
Футболісти збірної в шоці від рішень Фоменка під час гри з поляками

Захисник донецького “Шахтаря” і збірної України з футболу Олександр Кучер заявив, що він і його колеги по збірній так і не зрозуміли, навіщо головний тренер Михайло Фоменко випустив на поле в кінці гри проти збірної Польщі Анатолія Тимощука.

Про це футболіст заявив в час свого післяматчевого інтерв’ю, новину передає “Преса України”.

Він відзначив, що у збірної україни було кілька моментів у другому таймі, щоб зрівняти рахунок, однак їх використати не вдалося. Кучер вважає, що в певні моменти футболістам не вистачало холоднокровності. Крім того, захисник збірної України з футболу відзначив, що у всіх хлопців було бажання не пропустити від збірної Польщі, але знову підвела гра захисту під час стандартів.

Кучер заявив, що після того, як пролунав фінальний свисток, який означав, що Україна програла з рахунком 0:1, у футболістів в голові була одна думка, навіщо головний тренер Михайло Фоменко випускає на останніх хвилинах опорного півзахисника замість нападаючого, якщо команда програє і їй необхідно відігратися.