Колумніст Вашингтон Пост Джош Ріган наводить слова від своїх джерел і зазначає, що Рекс Тіллерсон, що збирається вступити на посаду держсекретаря США, виступив з жорсткою критикою на адресу Росії, передають Патріоти України із посиланням на replyua.net.

Джерело повідомляє, що гнівна промова Тіллерсона нібито прозвучала під час зустрічі з сенаторами від Демократичної і Республіканської партій. Джерело запевняє в тому, що кандидат на пост держсекретаря намагався запевнити всіх у тому, що займає антиросійську позицію. Інформатор наводить слова кандидата: «Я знаю, що Росія і Путін – це всього лише хулігани на дитячому майданчику. Там поважають тільки силу, і ми повинні також виходити з позиції сили відносно РФ, в іншому випадку у нас з’явиться безліч проблем».

Один із сенаторів, який був присутній на зустрічі, підкреслив, що Тіллерсон продемонстрував всім – він знає, чого очікувати від Росії, і йому відомо про погрози. Однак питання антиросійських санкцій Тіллерсон проігнорував і відмовився їх коментувати. Що стосується дій у відповідь на кібератаки, кандидат зазначив, що з цього питання він повинен консультуватися з командою Трампа.

Загрузка...